logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Barilla Gnocchetti Deniz Kabuğu 500 g

Barilla Gnocchetti Deniz Kabuğu 500 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Barilla Gnocchetti Deniz Kabuğu 500 g

Barilla Gnocchetti Deniz Kabuğu 500 Gr

Barilla Gnocchetti Deniz Kabuğu makarnası makarna lezzetini deniz kabuğu formuyla güzel bir sunuma dönüştürüyor. Hem lezzetli hem şık bir makarna hazırlamak için Barilla Goncchetti Deniz Kabuğu tercih edebilirsiniz.

Napoli kökenli makarna ustalarının tarifleriyle üretilen Barilla Gnocchetti en lezzetli makarna elde edebilmek için farklı ürünlerin birleştirilmesiyle oluşturulmuştur. İtalyada en çok tüketilen makarna ürünü konumundadır.

Patatesli Gnocchi örnek alınarak üretilen Barilla Gnoccheti geleneksel makarna lezzeti ile patatesli Gnicchi formunu bir arada birleştirir. Deniz kabuğuna benzeyen şekli ile soslu makarnaları daha lezzetli hale gelmesini sağlar.

Barilla Gnocchetti Deniz Kabuğu 500 Gr ile domates soslu, bolognese soslu, etli ve fesleğenli lezzetli makarna tarifleri hazırlayabilirsiniz. Üretiminde durum buğdayı irmiği ve su kullanılmıştır. Deniz kabuğu şekilli şık sunumlu bir makarna lezzetinin keyfini çıkarmak için sizde Barilla Gnocchetti Deniz Kabuğu tercih edebilirsiniz.  

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.