logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Barilla Capellini-İnce Spaghetti 500 g

Barilla Capellini-İnce Spaghetti 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Barilla Capellini-İnce Spaghetti 500 g

Barilla Capellini-İnce Spaghetti 500 Gr

Barilla Capellini-İnce Spaghetti 500 Gr:  Geleneksel Türk mutfaklarının özlenen lezzeti olan ince makarna geçmişten günümüze en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Kullanım kolaylığı sağlayan rahat açılır paketi ile kısa sürede makarna yapmanıza yardımcı olur.

Her kesimden ve her yaştan insanın severek kullandığı ince makarna enfes bir lezzet sunar. Ağızda bıraktığı taze tat ve kendine özgü aroması sofraların neşe kaynağıdır. Günün her öğününde tüketilen ince makarna tokluk hissi vererek enerjinin ortaya çıkmasını sağlar.

Çeşitli soslarla beraber zenginleşerek akşam yemeklerinin vazgeçilmez ürünü arasında yer alır. Hem göze hem de ağza hitap ederek herkesin keyifle tükettiği yiyeceklerden biridir. Çok işlevli kullanışı ile dikkat çekmektedir.

Hemen hemen çoğu yemeğin içine atılan veya tek başına pişirilen ince makarna enfes bir tat sunarak kişiye doygunluk hissi verir. Geçmişten bugüne gelişen yemek sektörüyle beraber ince makarna mutfağa düşkün olanların vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Her yaştan ve her kesimden insanın tutkusudur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.