logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Balküpü Toz Şeker 3 kg

Balküpü Toz Şeker 3 kg


Adet Fiyatı : 73,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Balküpü Toz Şeker 3 kg

Balküpü Toz Şeker 3 KG

Şeker pancarlarından üretilen Balküpü Toz Şeker 3 kilogramlık plastik ambalajı ile sizlere büyük bir kullanım kolaylığı sunmaktadır. Şeker pancarlarının işlenmesi ile elde edilen kristal toz şekerler mutfaklarda günümüzde en fazla ihtiyaç duyulan gıdalardan birisidir.

Tatlılar, kek, pasta, reçel ve kurabiye tariflerinde de yer alan toz şekerler ile birbirinden eşsiz lezzetlere sahip tatlılar yapabilirsiniz. Katkı maddesi kullanılmadan üretilen Balküpü Toz Şeker’lerini ambalajından çıkartmadan da açılır kapanır özelliği sayesinde kullanabilirsiniz. Ancak uzun ömürlü bir kullanım için şekerinizi cam kavanozlarda saklamanız gereklidir.

Toz şeker kategorimizde yer alan Balküpü Toz Şeker siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilir ve adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.