logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Balkovan Süzme Çam Balı 120x18 g 120'li

Balkovan Süzme Çam Balı 120x18 g 120'li


Koli Fiyatı (120 Adet) : 134,53 TL
Birim Fiyat: 1,12 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Balkovan Süzme Çam Balı 120x18 g 120'li

Balkovan Süzme Çam Balı

Kahvaltıların gözdesi olan süzme çam balı, sofralara mutluluk getirerek güzel bir sofra fırsatı sunar. Balkovan Süzme Çam Balı: Cam ağaçlarından toplanarak soframıza gelen çam balı kişiye enerji vererek birçok fayda sağlar. 

Ekmeğin üzerine sürüldüğünde lezzetinden geçilmeyen bal birçok alanda ve yemekte kullanılmaktadır.  Günün her öğününde yenilebilecek özelliğiyle kişiye tokluk hissi verir. Kullanım kolaylığı sağlayan küçük kavanozuyla çam balını taze bir şekilde saklar.  

Kendine özgü aroması ve lezzetiyle her kesimden insanın keyifle yediği ürünlerden biri olmuştur. Geleneksel Türk mutfaklarını hatırlatan ürünlerden biridir. Uzun süre saklanabilen çam balı masalara farklı bir tat sunar. Her kesimden ve yaştan insanın vazgeçemediği bu bal çamlardan toplanan taze balı her anlamda hissettirir. 

Ekmeğin üzerine veya tatlılarda kullanabileceğiniz çam balı, tüketirken birçok alternatif sunar. Çam kokusu ve bal lezzetinin birleşerek ortaya çıkardığı lezzet herkes tarafından keyifle tüketilmektedir. Özellikle bal severlerin vazgeçemediği bir bal çeşidi olarak bilinmektedir. Rahatlatan ve keyif veren lezzetli ürünlerden biridir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.