logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Tarçın 1 kg

Bağdat Tarçın 1 kgAdet Fiyatı : 157,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Tarçın 1 kg

Bagˆdat Tarçın 1 Kg

    

Çoğu yemeğe ayrı bir lezzet katan tarçın, kabuk ve toz şekli ile satılmaktadır. Genelde ise yemeklere katmak isteyenlerin tercihi toz formlu tarçından yana oluyor. Toz şeklinde olanların çözülmesi ve lezzetini katması kısa sürüyor. Bu anlamda farklı gramajları üzerinden tarçın paketleri sergileniyor.

 

Bağdat markası çeşitli baharatlara ev sahipliği yapmaktadır. Markanın sunduğu baharatlar arasında tarçın da bulunuyor. Satın almak isteyenlere Bagˆdat tarçın 1 Kg formu ile sunulmakta. Yani 1 kg olan paketi dahilinde isteyenler satın alabilir.

 

Bizim Toptan’da tüm baharat çeşitleri, makul fiyatlardan satılır. Özellikle de piyasanın altında tutulan fiyatlardan dolayı talep günden güne artış göstermekte. Yine bunlar arasında tarçın da bulunuyor. Bağdat markasına ait olan tarçınlar, ekonomik fiyatları ile satın almak isteyenlerin tercihi halinde.

 

Gramajlarını değerlendirenler baharatları satın almak için harekete geçebilir. Gramaja bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterse de cep yakmayacaktır. Son derece makul fiyatlar ile baharatların satın alınması mümkün. Bunlar arasında olan tarçın da sürekli olarak tüketenlere, ekonomik fiyatı ile avantajlı geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.