logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Pul Biber 40 g

Bağdat Pul Biber 40 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Pul Biber 40 g

Bağdat Pul Biber , kendine has kokusu ile sevilen bir baharattır. Pul biber, kırmızı biberin mevsimsel olarak döneminde kurutulup, öğütülmesi ile sofralarımıza gelmektedir. Aynı zamanda diğer baharatlara göre en çok kullanılan baharat olmaktadır.
İçeriğinde bulunan aroması ile birlikte renk ve lezzette tercih edilen bir tattır. Yemeklerde, böreklerde rahatlıkla kullanabilir. Pul biber aynı zamanda insan vücudu içerisinde metabolizmayı da mükemmel bir şekilde hızlandırma etkisine sahiptir. Bu sebeple de aşırıya kaçmadan yemeklere katıldığı taktirde, etkisi de hissedilir.
Acı severler için aranılan bir lezzet. Yalnızca yemekleriniz için değil salatalarda ya da hazırlayacağınız mükemmel makarna soslarında da kullanabilirsiniz. Yemeklerin lezzetini pekiştirdiği gibi aroması ile birlikte de damaklarda tat bırakır. İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller de oldukça sağlıklıdır.
Bağdat Pul biber, hazmı kolaylaştıran bir baharattır. Yemeklerden sonra sindirim problemi yaşayanlar için önerilmektedir. Tadı, tazeliği ve kokusuyla sizin de tercihiniz olabilir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.