logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Nar Ekşisi Sos 318 g

Bağdat Nar Ekşisi Sos 318 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Nar Ekşisi Sos 318 g

Bağdat Nar Ekşisi Sos 318 gr

Bağdat nar ekşisi sos ile damağınızda harika bir tat kalacak! Hem ekşili hem tatlı tadı nedeniyle mahoş bir lezzeti bulunan nar ekşili sos çok sayıda kişi tarafından tüketilmektedir. Türkiye’de de gittikçe kullanımı yaygınlaşan bu sos hem evde hem restoranlarda sıkça tercih edilmektedir.

Nar ekşisi sos özellikle salatalar içinde çok güzel bir lezzet oluşturur! Hem etli hem de peynirli, tahıllı vb. salatalarla iyi bir bütünlük sağlayan bu ürün çok sayıda restoranda da salata sosu olarak servis edilir. Her çeşit salatayla tüketilebilecek olan sos başka yemeklere da katılmaktadır.

Salatalar dışında özellikle içinde bulgur olan yemeklere nar ekşili sos katarak eşsiz bir damak zevki yaşayabilirsiniz! Kısıra ve çiğ köfteye koyulabilir; misafirlikte de bu yemekleri gönül rahatlığıyla ikram edebilirsiniz!

Nar ekşili sos aynı zamanda Çin usulü hazırlanan yemeklerde de başı çekmektedir! Özellikle Çin yemeklerine düşkün olanlar nar ekşili sosu hemen hepsinde görebilirler. Tatlı ekşi tadı ile çok lezzetli olan bu sos özel şişesinin içinde satılmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.