logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Kavanoz Kimyon 550 g

Bağdat Kavanoz Kimyon 550 gAdet Fiyatı : 238,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 1433,40 TL
Birim Fiyat: 238,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Kavanoz Kimyon 550 g

Bağdat Kavanoz Kimyon 550 Gr

Bağdat Kavanoz Kimyon 550 Gr yemeklerin ve özellikle bitki çaylarının vazgeçilmez parçalarından biri olacaktır. Kimyon et yemekleri ile gösterdiği uyumu bitki çaylarının içerisine dahil edildiği zaman da göstermektedir. Ayrıca muhteşem bir yapıya sahip olması memnuniyeti pekiştiren temel hususlar arasında bulunuyor.

Hem Doğu Akdeniz hem de Fırat nehri civarında sıklıkla yetiştirilmektedir. Aslında maydanoza benzer bir yapısı bulunmaktadır. Kurutulup işlendikten sonra bu hoş rayihaya bürünmektedir. Metabolizmayı en net destekleyen baharatlardan biri olduğunun da ayrıca belirtilmesi gerekiyor.

Bağdat kimyon üretim aşamasında sadece birinci kalite hammadde kullanılmaktadır. Bu baharatın hoş rayihasına muadil olabilecek bir seçenek bulmanın oldukça zor olduğu da dile getirilmelidir. Hem et yemeklerinde hem de dilediğiniz sebze yemeği içerisinde bu otantik bahara yer vererek muhteşem bir rayiha oluşturma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Modern paketleme yapısı ile kimyonun çok daha uzun süre sağlıkla muhafaza edilmesi mümkün hale gelmiştir. Bu lezzetli ürün ile ruhunuzu okşayan ve damaklarda hayranlık uyandıran yemeklere imza atabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.