logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Kavanoz Kekik 145 g

Bağdat Kavanoz Kekik 145 gAdet Fiyatı : 47,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 287,40 TL
Birim Fiyat: 47,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Kavanoz Kekik 145 g

Bağdat Kavanoz Kekik 145 Gr.

Mis gibi kokusu, yemeklerin lezzetine lezzet katan tazeliği ile Bağdat Kavanoz Kekik 145 Gr. ürünü, sofraların vazgeçilmezlerinden bir tanesi haline geliyor. Bağdat Kavanoz Kekik, hem avantajlı boyu ile hem de katkısız içeriği ile yemek hazırlama sürecinin gözdesi oluyor.

Bağdat Kavanoz Kekik 145 Gr. ürünü, mis gibi kekik kokusunu rüzgarlı ferah dağlardan ve ovalardan evlerinize taşıyor. Çorbaların süsü, et yemeklerinin vazgeçilmezi olan katkısız ve doğal Bağdat Kavanoz Kekik 145 Gr. soslarda, dolmalarda, baharat karışımlarında da kullanılıyor. Peynirlere başka bir lezzet katan Bağdat Kavanoz Kekik çayı yapılarak da tüketilebiliyor.

Bağdat Kavanoz Kekik 145 Gr ürünü, boyutu ile oldukça avantaj sağlayarak bu doğal kekik keyfini daha da çoğaltıyor.

Omletler ve peynirlerde kahvaltının, dolmalarda, etlerde ve çorbalarda ise akşam yemeklerinin yıldızı olacak Bağdat Kavanoz Kekik 145 Gr ürünü, kekiğe doğal ve lezzetli bir bakış.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.