logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Çiğ Köfte Seti 611 g

Bağdat Çiğ Köfte Seti 611 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Çiğ Köfte Seti 611 g

Bağdat Çiğ Köfte Seti 611 gr

Bağdat çiğ köfte seti ile artık her zaman aynı kıvamda ve lezzetli üstelik etli çiğ köfte yapmanız mümkün! Evde kendinizin kolaylıkla yapabileceği, hijyenik olarak da olumlu özellikler barındıran bu ürün çiğ köfte hazırlamanız için gerekli malzemeleri size bir paket içinde ayrı ayrı sunuyor! Size düşen ise bunları kolayca karıştırmak ve çiğ köftenizi hazır hale getirmek!

Pratik ve hızlı yemek yapmanın oldukça önem kazandığı bu devirde hazır çiğ köfte seti imdadınıza yetişiyor! Ürün paketinde acı biber salçası, esmer bulgur ve nar ekşili sos bulunmaktadır. Esmer bulgurun özel baharat karışımı ise çiğ köfteyi çok daha lezzetli yapmaktadır!

Çiğ köftede baharatları ve kıvamlarını doğru tutturmak işin püf noktası! Acı pul biber, yenibahar, kimyon, karabiber, kişniş vb. baharatlar güzel bir ölçüde ürüne eklenmişlerdir! Asıl olarak bir Doğu lezzeti olan çiğ köfte ülkemizde genel olarak birçok yörede oldukça sevilmektedir!

Etli çiğ köfte lezzetini, pratik, hızlı ve oldukça lezzetli biçimde hazırlamak için bu seti tercih edebilirsiniz. Ürün 8-10 kişiye servis edilebilir ölçüdedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.