logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aytaç Şipşak Piliç Salam Dilimli 60 g

Aytaç Şipşak Piliç Salam Dilimli 60 gAdet Fiyatı : 9,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 118,80 TL
Birim Fiyat: 9,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aytaç Şipşak Piliç Salam Dilimli 60 g

Aytaç Şipşak Piliç Salam Dilimli

Aytaç Şipşak Piliç Salam Dilimli ile yemeklerinizi ve kahvaltı sofralarınızı şenlendirin! Harika bir lezzet seviyesine sahip olan bu ürünlerin özellikle serbest dolaşan hayvanlardan elde edildiği de belirtilmelidir. Üretim ve hayvan yetiştirme aşamalarında tüm detaylar göz önlünde bulundurulmaktadır. 

Sağlık ve lezzet konusunda taviz verilmiyor. Aytaç markasının senelere uzanan harika yapısı ve güvencesi ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Siz de şipşak olarak nitelendirilen bu pratik salam ile misafirlerinizi ağırlayacak biri sofraya harika bir dokunuş yapabilirisiniz. 

Salam lezzetli yapısı ve muhteşem rayihası ile sizi büyüleyecek. Aytaç markasının bu ürününün harika yapısı ile memnun olacaksınız. Dilimli şekilde satışa sunulması da ayrıca memnun etmektedir. Aytaç salamın harika yapısı sizi de lezzete ve kaliteye davet ediyor. 

Atıştırmalık sandviçler hazırlarken hem lezzeti hem de hızı artırmak için doğru yerdesiniz. Kaliteli ürün yapısı doyurucu niteliği ile de göz doldurmaya devam ediyor. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.