logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aytaç Profesyonel Piliç Baton Sucuk 500 g

Aytaç Profesyonel Piliç Baton Sucuk 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aytaç Profesyonel Piliç Baton Sucuk 500 g

Aytaç Profesyonel Piliç Baton Sucuk

Kahvaltı sofralarıonıza renk katmak isterseniz piliç baton sucuk sizin iiçiin harika bir fırsat olacaktır. ısıl iişlem görmüş yapısı özellikle uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Muhteşem lezzet seviyesine çıkması için piliç eti özel baharatlar ile şenlendirilmiştir!

Ürünün iimal aşamasında kullanılan tüm malzemeler birinci kalitedir. Bu noktada ısıl işlem adımından ürünün kullanıma hazır şekilde paketlenmesine kadar global kalite standarlarıo takip edilmektedir. Kırmızı etten hoşlanm ayan kişiler için harika biri alternatif olacaktır!

Aytaç profesyonel piliç baton ile harika lezzetlere imza atabilirisiniizx. Aytaş tüm tavuk ürünlerinde sorunsuz bir kalite seviyesii yakalamıştır. Ayrıca kalite denetimleri de uygulanmaktadır. Bu kalite denetimlerinden olumlu yanıt almayan hiçbir ürün satışa çıkarılmaz.

Sucuk ve diğer şarküteri ürünleri konusunda bir marka olan Aytaç bu üründe de marka kalitesini net şekilde ortaya koyuyor. Siz de kaliteyi en yakınınızda hissetmek için ısıl işlem görmüş bu ürüne bir şans verebiilirsiiniz. Hem kahvaltı sofralarında hem de atıştırmak istediğinizi anlarda sorunsuz şekilde lezete erişim sağlamak için doğru

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.