logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aytaç Piliç Salam 600 g

Aytaç Piliç Salam 600 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aytaç Piliç Salam 600 g

Aytac¸ Pilic¸ Salam

Standartlara uygun bir şekilde hazırlanan salam, hoş bir lezzet sunar. Daha çok kahvaltı sofralarına eklenir ve sofranın daha hoş bir görünüme imza atmasını sağlar. Örneğin bunun için Aytaç piliç sağlam tercih edenler, dilimler halinde servise hazır hale getirebilir.

Hijyenik koşullara uygun olan salam, ambalajı ile sergilenir. Havasız bir şekilde buzdolabınsa muhafaza edilmesi gereklidir. Böylece bozulmaz ve belirtilen süreye kadar tüketilebilir. Aytaç salam son tüketim tarihini dikkate almanız gerekir. Bir de uygun saklama koşullarına yer verilmeli.

Kahvaltı keyfine keyif katmak isteyenler salamı ihmal etmemeli. Güne zinde başlamak için kahvaltıyı atlamamak gerekir. Hatta kahvaltıda masaya eklenen her ürün son derece önemli. Örneğin iştahın artmasını sağlayan salam bunlar arasında. Bir de sofraların daha lezzetli hale gelmesini sağlar.

Sadece kahvaltı için temin edilmez. Haricinde sandviç hazırlığında da sık sık salam tercih edilir. Soğuk atıştırmalıklara eklenir. Hem lezzetli hem de doyurucu atıştırmalıklara yer verilir. Üstelik çocukların da asla reddetmeyeceği lezzetler arasında. Bunun için anne – babaların tercihi halinde.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.