logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aytaç Dilimli Piliç Sucuk 350 g

Aytaç Dilimli Piliç Sucuk 350 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aytaç Dilimli Piliç Sucuk 350 g

Aytaç Piliç Sucuk Dilimli

Aytaç piliç sucuk dilimli özel olarak üretildi. Sofralarımızın vazgeçilmez tatlarından birisi olarak dikkat çeken sucuğun, farklı bir türü olarak dikkat çekmekte. Çünkü dana etinden değil piliç etinden yapıldı. Üstelik ısıl işlem görmesi gibi bir avantajı söz konusu.

Daha rahat ve hızlı kullanım için üretim sonrasında eşit dilimlere ayrılan sucuk, hiçbir şekilde hava geçirmeyen ambalajların içine konuldu. Böylelikle dış etkilere karşılık bir koruma kalkanına sahip oldu. Tam 120 günlük bir raf ömrü var. Gramaj özellikleri ise arasında değişmekte.

Son derece yaygın bir kullanım alanı var. Paketi açtıktan sonra hemen tek başına, sade olarak yağda kızartmak mümkündür. Orta ya da yüksek ateş tercih edilebilir. En kısa sürede işlem tamamlanır. Dilimli sucuk aynı zamanda Türk mutfağının vazgeçilmezleri içinde olan yumurta içinde de tercih edilebilir.

Mutlaka kullanım ve saklama koşullarına göre hareket etmek gerekmekte. Ambalajını açtıktan sonra kesinlikle buzdolabı içinde ve uygun şartlarda muhafaza etmeniz önerilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.