logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aysan Karışık Turşu 600 g

Aysan Karışık Turşu 600 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aysan Karışık Turşu 600 g

Aysan Karışık Turşu 600 Gr

Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biri olan turşu artık istediğiniz her an sofranızda olabiliyor. Kış hazırlığı yapmanıza gerek kalmadan, damak tadınıza uygun bir turşu için tercih edebileceğiniz ürünler arasında Aysan Karışık Turşu da bulunuyor. Çeşitli meyve ve sebzeler kullanılarak hazırlanan karışık turşu lezzetiyle sofranızı bir ziyafete dönüştürebilir.

Aysan Karışık Turşu karışık bir şifa deposu. İçerdiği turşu çeşitleri faydalarıyla sağlığınızı korumanıza da yardımcı oluyor. Özellikle lahana, erik, biber ve salatalık turşularının birbirinden farklı faydalara sahip olduğu bilinir. Bu ürün tüm bu gıdaları içeriyor.

Karışık turşu lezzetini Bizim Toptan internet mağazasının turşu kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Kavanoz içerisinde 600 gr karışık turşu yer alıyor. Tek tıkla ürün kapınıza gelebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.