logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aysan Biberiye Turşusu 340 g

Aysan Biberiye Turşusu 340 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aysan Biberiye Turşusu 340 g

Aysan Biberiye Turşusu 340 Gr

Sofraların vazgeçilmezi biberiye turşusu yemeklere ekstra lezzet katmaya devam ediyor. Pek çok yemeğin yanında kullanılabilecek olan biberiye turşusu turşu sevmeyenler tarafından bile severek tüketiliyor. 

Aysan Biberiye Turşusu, biberlerin tuzlu ve asitli bir sıvı içerisinde belli bir süre bekletilmesi ile elde ediliyor. Salamurada bekletilen biberler yemeklerinizin lezzetine lezzet katacak Aysan biberiye turşusunu ortaya çıkarıyor. 

Aysan Biberiye Turşusu 340 Gr uzun süre kullanıma fırsat sağlayan, içinde bol ürün bulunduran bir ambalaj ile sizlere sunuluyor. İster tek başına yemeklerin yanında ister sandviçlerinizin içinde Aysan biberiye turşusu ile lezzetli dakikalar geçirebilirsiniz. Salatalarda da kullanılabilen Aysan biberiye turşusu kullanıldığı her yemeği daha lezzetli hale getiriyor. 

Sofralarınıza lezzet katmak yemeklerinizi daha eğlenceli hale getirmek için sizde Aysan biberiye turşusu kullanın. Hemen her yemeğin yanına yakışan biberiye turşusu en lezzetli hali ile üretilmiş ve sizin tüketiminize sunulmuştur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.