logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Axe Deo Sprey Black 150 ml

Axe Deo Sprey Black 150 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Axe Deo Sprey Black 150 ml

Axe Black Deodorant Bodyspray

Her insan günlük koşuşturmaca sırasında, yoğun iş temposu yüzünden, spor yaparken, tempolu yürüyüşe çıktığı zaman terler. Bunun için pek çok ter kokusu kontrol altına alma yöntemi vardır. Bunlardan en popüler olanı ise deodorant kullanımıdır.

Axe Black Deodorant Bodyspray oldukça sevilen deodorant türlerinden biridir. Pek çok insan severek ve son derece beğenerek Axe Black Deodorant Body Sprey kullanarak ter kokusunu gün boyunca kesintisiz olarak kontrol altına alıyor.

Axe Black Deodorant Bodyspray içeriğinde geliştirilmiş olan mevcut özel formülü ile gün boyu kötü ve ter kokusunu sonuna kadar önler. Bunun yanında cilt dostu olan Axe Black Deodorant Body Sprey cildinizin hassas yapısına uygun olarak geliştiriliş bir formülü taşır.

Hoş kokusu oldukça sevilen Axe Black Deodorant Body Sprey ile ter kokuna elveda deyin. Eğer hala Axe Black Deodorant Body Sprey denemediyseniz bir an önce deneyerek ter kokunuzu kontrol altına alarak gün boyu özgür hissedin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.