logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Axe Apollo Deo Sprey 150 ml
  • resm Axe Apollo Deo Sprey 150 ml

Axe Apollo Deo Sprey 150 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Axe Apollo Deo Sprey 150 ml

Axe Apollo Deodorant Bodyspray

Ter kokusu pek çok insanın belli yöntemler ile kontrol altına almaya çalıştığı istenmeyen bir koku olarak karşımıza çıkar. Hayatın günlük koşturmacası, telaşı ve stresi ile doğal olarak terleriz. Ancak kötü olan ter kokusunu engellemek gerekiyor.

Bu noktada alanında oldukça sevilen ve tercih edilen ürünlerden biri olan Axe Apollo Deodorant Bodyspray bir deodoranttan beklenen her şeyi size kolayca sunması ile bilinir. Pek çok insan bu ürünü kullanarak günlük ter kokusu bastırma ihtiyacını gidererek kolaylık yaşıyor.

Bunun yanında özel bir formüle sahip olan Axe Apollo Deodorant Bodyspray hem hoş bir kokuyu size sunarken hem de tamı tamına 24 saat boyunca ter kokusunu bastırmasıyla da oldukça dikkat çekici bir ürün olarak karşımıza çıkar.

Siz de hala denemediyseniz bir an önce Axe Apollo Deodorant Body Sprey deneyerek ter kokunuzu en güvenilir ve temiz yoldan giderin. Böylelikle ürünün kalitesini kendi gözlerinizle rahatça görebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.