logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Autokit Antifriz Cam Suyu 3 L

Autokit Antifriz Cam Suyu 3 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Autokit Antifriz Cam Suyu 3 L

Autokit Antifriz.Cam Suyu 3 Lt

Profesyonel Üretim: En zorlu su lekelerini, cam aralarına kaçan kurumuş böcek kalıntılarını, yağmur ve trafikte oluşan çamur izlerini bile camdan çıkarmak için gereken güce sahiptir. Autokit Antifriz.Cam Suyu 3 Lt kullandığınızda, arabanızı başka bir şeyle silmek istemeyeceksiniz.

İz bırakmayan eşsiz formül: Benzersiz formül su kalıntılarını cilalamak için üretilmiş parlak yapısıyla toz, iz, yağmur lekelerini kolayca çıkarır.

Görünmez Cam: Sıradan su leke çıkarıcısının daha da ötesine geçen Autokit ile parlak görünümün tadını çıkarın. Dış cam pencereleri, ön camları ve aynaları iz bırakmadan temizler. Camı o kadar temiz yapar ki görünmez olduğunu düşünürsünüz!

U.S.A Garantisi: AutoKit ürünleri, U.S.A menşeili, özel üretilmiş yapısıyla tüm arabalarda kullanım için uygundur. Aracınıza ve evinize iyi bakıyorsunuz, ancak su lekeleri yine de çıkmıyorsa Autokit Antifriz.Cam Suyu 3 Lt’yi mutlaka deneyin.

Autokit’ten elde ettiğiniz bu temiz görünme bayılacaksınız. Camların yok kadar temiz görünmesi sizin de hakkınız!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.