logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Autokit Antifriz Cam Suyu 1 L

Autokit Antifriz Cam Suyu 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Autokit Antifriz Cam Suyu 1 L

Autokit Antifrizli Cam Suyu -30c 1 Lt

Her türlü yol koşulunda çok daha iyi bir görüş elde etmenizi sağlayan Autokit Antifrizli Cam Suyu -30c olarak üretildi. Ürün aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun, hem camlarında hem de farlarında temizlik için ideal bileşenlerden oluşuyor.

Autokit Antifrizli Cam Suyu -30c araç camlarında ve farlarında oluşan trafik kirini, isi ve diğer partikülleri anında çözer ve etkili bir temizlik sunar. Cam yüzeylerde iz bırakmayan ürünün özellikle kış mevsiminde kullanılması öneriliyor. Çünkü soğuk havalarda su püskürtme sistemlerinin donmasını engeller.

Ambalaj içerisinde 1 litre antifrizli cam suyu bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının cam suyu kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Aracınızın tüm ihtiyaçlarını internet mağazasından temin ederek adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.