logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Assu Doğal Mineralli Kaynak Suyu 19 L

Assu Doğal Mineralli Kaynak Suyu 19 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Assu Doğal Mineralli Kaynak Suyu 19 L

Assu Doğal Mineralli Su 19 Lt

Assu, gerçek bir su markası! Onu Assu yapan içeriğindeki doğal minerali tamamen koruması ve bizlere doğal mineralli, yumuşak içimli saf suyu sunmaktadır. Assu Doğal Mineralli Su 19 Lt seçeneği tadına doyamayacağınız en serinletici ve içinizin doyasıya alacağı sudur.

Assu tüm ürünlerinde doğal mineral olmasına dikkat etmekte ve hijyen ön safhada tutularaküretimler yapılmaktadır. Doğal mineralli su 19 lt bol üretim şişesiyle size ve ailenize epey yetecek ve doyasıya içeceksiniz. 

Su içmek, günlük ihtiyaçlardan biridir ve elbette ki doğal su kaynağından içilmesi ve temiz olması sağlık açısından son derece önem arz etmektedir. Tüm bu hijyenik koşullar göz önüne alınarak hazırlanan Assu mineralli suları ile gönül rahatlığı ile su alıp içebilirsiniz ve gerçek bir doğal su kaynağından su içmiş olursunuz. Assu doğal mineralli su evinizin tek kaynağı!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.