logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Assu Doğal Mineralli Bardak Su 40x250 ml

Assu Doğal Mineralli Bardak Su 40x250 mlKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Assu Doğal Mineralli Bardak Su 40x250 ml

Assu Bardak 250 Ml (40 Adet)

Assu suları, doğal kaynağından akan suyu evlerinize getirerek hazır su çeşitlerinde en önde güveneceğiniz su olacaktır. Assu bardak 250 ml(40 Adet) ile size ve ailenize epey yetecek kadar tasarlanmış ambalajı ile 40 adet sizin tüketiminize sunulmuştur. 

Assu suları, kaynağından getiren suyunu hiç tereddüt etmeden satın alabilir ve çocuklarınıza içirebilirsiniz, tamamen doğal sudan oluşan ve hiçbir katkı maddesi ya da şebeke barındırmayan ASSU sularını sizde çok seveceksiniz. Assu bardak 250 ml bardak su seçeneği ile rahatça içim sunarak, kolaylık sağlanmış ve 40 adet seçeneği ile doyasıya yetecek gerçek bir su içtiğinizi anlayacaksınız.

Assu ürünleri tüm Türkiye’ye dağıtılması esasına ve çok sevilmesi onun tanınmasını sağlamıştır ve kolay içimliği ile kendine çekmekte ve satışlarını arttırmaktadır ayrıca 40 adet seçeneği sizin özel günleriniz için de kolaylık olacak ve pratik içim ile çok seveceksiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.