logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Asperox Mutfak Yağ Çözücü 750 ml

Asperox Mutfak Yağ Çözücü 750 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Asperox Mutfak Yağ Çözücü 750 ml

Asperox Mutfak Yağ ve Kir Çözücü 750 Ml

Sabun lekelerinden pas lekelerine, yağ damlalarından kireç artıklarına kadar pek çok kir ve leke üzerinde etkili olan Asperox Mutfak Yağ ve Kir Çözücü pek çok alanda kullanılabiliyor. Son derece pratik bir sprey ambalaja sahip olan ürün temizliğe ayırdığınız zamanı minimuma indirgemenize yardımcı oluyor.

Asperox Mutfak Yağ ve Kir Çözücü derinlemesine temizlik sağlayan bir ürün. Zorlu kirler ve lekeler üzerine bir miktar püskürterek kısa süre beklemeniz, ovalamanıza gerek kalmadan temizliği bitirmenizi sağlayabilir.

Ambalaj içerisinde 750 ml ürün bulunuyor. Temizliği çok daha kısa sürede bitirmenizi sağlayabilen bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının sprey temizleyiciler kategorisinden temin edebilirsiniz. Evinizin temizlik malzemesi ihtiyaçlarının tamamını Bizim Toptan internet mağazasından karşılayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.