logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Asperox Banyo Kireç Önleyici 750 ml

Asperox Banyo Kireç Önleyici 750 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Asperox Banyo Kireç Önleyici 750 ml

Asperox Banyo Kireç ve Kir Çözücü 750 Ml

En zorlu temizlik çalışması banyoda yapılır. Sabun artıkları, kireç lekeleri ve daha pek çok farklı kirle mücadelede kullanabileceğiniz ürünler arasında Asperox Banyo Kireç ve Kir Çözücü de bulunuyor. Kir ve kireç lekeleri üzerinde etkili olan bu ürün sprey formdaki ambalajı ile pratik bir kullanım şansı sunuyor.

Asperox Banyo Kireç ve Kir Çözücü kirin üzerine az miktarda püskürterek hemen silebileceğiniz bir ürün. İnatçı lekeler ve kirler üzerine püskürterek bekletin. Bu sayede daha kolay temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 750 ml ürün bulunuyor. Bu ürünü sadece tek tıkla temin edebilmek için Bizim Toptan internet mağazasının sprey temizleyiciler kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede temizliğe ayırdığınız zamanı en kısa süreye indirgemeniz de mümkün olabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.