logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Asperox Aspirin Genel Temizleyici 750 ml

Asperox Aspirin Genel Temizleyici 750 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Asperox Aspirin Genel Temizleyici 750 ml

Asprin (Asperox) Genel Temizlik 750 Ml

Çok amaçlı temizleyiciler evinizin ya da işyerinizin pek çok temizlik işlemini çok daha kolay kılabilir. Tercih edebileceğiniz ürün çeşitleri arasında Asprin (Asperox) Genel Temizlik de bulunuyor. Ürün yüzey temizliğinde, banyo ve mutfak temizliğinde, yağ lekeleri üzerinde, pas ve kireç lekeleri üzerinde etkili.

Asprin (Asperox) Genel Temizlik aynı zamanda koltuk silme işleminde de kullanılabilen bir ürün. Arabanızın koltuklarını silerken de ürünü sulandırarak kullanabilir ve tüm lekelerin anında yok olmasını sağlayabilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 750 ml ürün bulunuyor. Temizliği daha kolay kılabilen bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının sıvı temizleyiciler kategorisinden temin edebilirsiniz. Sürekli kullandığınız ya da denemek istediğiniz ürünlerin tamamı Bizim Toptan internet mağazasında mevcut.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.