logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Asperox Aspirin Genel Temizleyici 4 L

Asperox Aspirin Genel Temizleyici 4 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Asperox Aspirin Genel Temizleyici 4 L

Asprin (Asperox) Genel Temizlik 4 Lt

 Ev temizliğinde ve temizlenmesi zor bütün alanlarda en büyük kolaylaştırıcı ürünlerden birisi olan Asprin (Asperox) Genel Temizlik 4 Litre şimdi Bizim Toptan online alışveriş sitesinde.

Asprin sayesinde temizlik yaparken başka hiçbir ek malzemeye ihtiyaç duymadan çok kısa bir süre içerisinde en zorlu kirlerle baş edebilirsiniz. Hem istediğiniz gerçek temizliğe ulaşmak hem de kısa sürede kirlerden kurtularak kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Genel bir temizleyici olarak kullanabileceğiniz Asprin ile dolaplarınızı, giysilerinizi, halılarınızı, perdelerinizi, koltuklarınızı, banyo, tuvalet ve mutfağınızı güvenle temizleyebilirsiniz. Böylelikle her alan için başka bir deterjan ve temizlik ürünü almaktan ve her birisinin dolaplarınızda yer kaplamasından kurtulabilmeniz mümkün. Çünkü çamaşır suyu kadar etkili olan ancak çamaşır suyu gibi giysi ve kumaşlarınızı ağartmayan ürün giysilerden dolaplara, dolaplardan hijyenik alanların temizliğine kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.     

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan Asprin (Asperox) için en uygun fiyatlara Bizim Toptan online alışveriş sitesinden erişebilmeniz mümkün. Dilediğiniz miktarda ürünü kolayca bir tıkla sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede adresinize teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.