logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aroma Meyve Nektarı Vişne Prizma 1 L

Aroma Meyve Nektarı Vişne Prizma 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aroma Meyve Nektarı Vişne Prizma 1 L

Aroma Meyve Nektarı Vişne 1 Lt

Aroma Meyve Nektarı Vişne 1 Lt ile hem yemeklerinize hem de kahvaltılarınıza renk katma imkanını elde edeceksiniz. Ülkemizin rengarenk bahçelerinin doğal mahsullerinden elde edilen vişneler özenle işlenmektedir. Harika bir lezzet şölenine hazırsanız Aroma’nın bu ürününe bir şans verin.

Vişnelerin üretim aşamasından başlayarak meyve suyunun hazırlanma sürecine kadar kalite ve doğallık birinci planda tutulmaktadır. Siz de harika bir lezzete merhaba demek için en doğru noktada bulunuyorsunuz.

Meyve nektarı hazırlanırken bahçelerin en nitelikli vişnelerine yer verilmektedir. En kaliteli ürünler kullanılarak şuana kadar içtiğiniz tüm meyve sularını bir kenara bırakmanızı sağlayacak harika bir rayiha ortaya koyulmaktadır. 

Aroma’nın paketlemesinde gösterilen özen de memnuniyeti artırıyor. Sofralarınızın baş köşesine oturacak olan bu meyve suyu sıcak yaz günlerinde derin biri nefes almanızı mümkün kılacaktır. Bu harika lezzet sağlıklı ve kaliteli tadımı ile sizi bekliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.