logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aroma Meyve Nektarı Şeftali Prizma 1 L

Aroma Meyve Nektarı Şeftali Prizma 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aroma Meyve Nektarı Şeftali Prizma 1 L

Aroma Meyve Nektarı Şeftali 1 Lt

Aroma Meyve Nektarı Şeftali 1 Lt ile muhteşem rayihanın tadını çıkarın. Ülkemizde en kaliteli şekilde yetiştirilen şeftaliler kullanılarak muhteşem bir kalite ile nektar imalatı yapılmaktadır. İmalat sırasında kalitesi onaylanmamış olan tek bir mahsul dahi kullanılmaz. Üretim aşamasında gösterilen bu titizlik kişilerin elde edecekleri lezzetin asıl mimarıdır. 

Meyve suyunun üretim aşamasının sonrasında lezzet ve kalite alanında gerekli denetimler tamamlandıktan sonra satışa sunulur. Aroma kalite alanında tek bir an dahi taviz vermez. 

Meyve nektarı ile kahvaltılarınızda ve yemek sofralarınızda muhteşem bir aromanın tadını çıkarma imkanını yakalayacaksınız. Şuana kadar içtiğiniz tüm nektarları bir kenara bırakın Bursa’nın muhteşem meyveleri nektar halinde eşsiz bir lezzet ile sofranıza gelecek!

Sunum konusunda ve paketlemede de harika bir duruş sergilenmektedir. Bu lezzetli içecek sizin için harika bir fırsat olacaktır. Meyve nektarı ile sofralarınızın muhteşem rayihasını harika bir şekilde içecekler ile bir araya getirebilirisiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.