logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Aroma Meyve Nektarı Kayısı 27'li 200 ml
  • resm Aroma Meyve Nektarı Kayısı 27'li 200 ml

Aroma Meyve Nektarı Kayısı 27'li 200 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 28.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Aroma Meyve Nektarı Kayısı 200 ml

Aroma Meyve Nektarı Kayısı 200 ml ile çantanıza ferahlamak için bir kutu atabilirisiniz. En sıcak yaz günlerinde almış olduğunuz bir yudum ile muhteşem bir keyfe ulaşabilirsiniz. Meyve suyunun üretimi sırasında ülkemizin yerli mahsulü olan birinci kalite kayısılar kullanılmaktadır. 

Kayısı nektarının muhteşem yoğunluğu ve aroması yemeklerinizi daha keyfili hale getirecektir. Sıcak yaz günlerinde ferahlamak isteyen kişiler için de harika bir fırsat bulacaksınız! 

Meyve nektarı sayesinde lezzet ve sağlığa aynı anda ulaşma gibi bir imkanınız da bulunuyor. Lezzeti sofralarınıza en doğal şekilde sunacaksınız. Misafirleriniz geldiği zaman Aroma çocukların en severek tüketecekleri içecek sunum alternatiflerinden biri olacaktır. 

İçeriğinde yer alan meyvelerin muhteşem rayihası ürünü açar açmaz sizi karşılayacaktır. En kısa sürede lezzetli bahçelerin kısa bir zaman dilimi içerisinde sofralarınıza konuk olmasını ister misiniz? Aroma ürünleri sizin için lezzetin, doğallığın ve sağlığın yeni adresi olacak!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.