logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aroma Karışık Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Aroma Karışık Meyve Nektarı 200 ml 27'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aroma Karışık Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Aroma Meyve Nektarı Karışık 200 Ml (27 Adet)

Meyve suyu deneyimine lezzetli bir açı sağlayan Aroma Meyve Nektarı Karışık farklı miktarlarda ambalajlanarak farklı meyve suyu ihtiyaçlarına yönelik kategorilendirilmiş ürünlerden oluşuyor. Aroma Meyve Nektarı Karışık 200 Ml (27 Adet) ürünü de Aroma Karışık Meyve Nektarı lezzetinin 200 ml’lik kutulu hali. 

27 adetlik toptan seçeneği ile kalabalık etkinliklerin kurtarıcısı olma niteliğine sahip olan Aroma Meyve Nektarı Karışık 200 Ml doğal meyvelerin tadı ile aromalanmış formülüyle lezzetini daha da katlıyor.

İçerdiği çeşit çeşit vitamin sayesinde lezzetine sağlık katan Aroma Meyve Nektarı Karışık 200 Ml ürünü, herkesin damak zevkine hitap ediyor. 

Aroma Meyve Nektarı Karışık ürünü, güvenilir bileşenlerinin oluşturduğu eşsiz tadı ile meyve suyunun en güzel hallerinden bir tanesi olma özelliği taşıyor. Çocukların bayıldığı Aroma Meyve Nektarı Karışık, en güzel anlarınıza eşlik ediyor. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.