logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Armetyum Yumurta L 30'lu

Armetyum Yumurta L 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Armetyum Yumurta L 30'lu

Armetyum Yumurta L

Yüksek besin kaynağı Armetyum yumurta L olarak sağlam ambalajlarla paketleniyor. A vitamini, Magnezyum, D vitamini, Kalsiyum, C vitamini, demir içeriği bakımından zengin olması nedeniyle özellikle kahvaltı sofralarının zengin besin seçenekleri arasında yer alır.

Kemik sağlığının korunması ve geliştirilmesinde de etkili olduğu için gelişme çağındaki çocukların sıklıkla tüketmesi gereken bir gıdadır. Spor yapan kişiler tarafından da enerji vermesi ve tok tutması açısından tercih edilir. Yalnızca kahvaltıda değil poğaça, kek gibi birçok hamur işinin de vazgeçilmez malzemeleri arasında bulunuyor.

Yediden yetmişe herkes tarafından keyifle tüketilen yumurta vücudun ihtiyaç duyduğu proteinin alınmasında etkilidir. Haşlanarak ya da yağda kızartılarak da tüketilir. Çeşitli baharatlarla zenginleştirerek yaptığınız yumurta damağınızda muhteşem bir tat bırakacak.

Vücudu besleyici nitelikte olup amino asit kaynağı olarak da bilinir. 30’lu paketlere ayrılarak uygun fiyatta satışa sunulur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.