logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Arko Tıraş Köpüğü 200 ml
  • resm Arko Tıraş Köpüğü 200 ml

Arko Tıraş Köpüğü 200 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Arko Traş Köpüğü

İçerdiği nemlendiriciler sayesinde tıraş olurken cildinizi nemlendiren ve bu sayede cilt tahrişleri gibi çeşitli sorunlara neden olmayan Arko Traş Köpüğü günlük olarak kullanıma uygun bir üründür. Az miktarda kullanım dahi yeterince köpük elde etmenizi sağlar.

Arko Traş Köpüğü sakal ve bıyıkları yumuşatır. Aynı zamanda tıraş bıçağının cildinizde daha kolay kaymasını sağlar. Tıraş olmayı çile olmaktan çıkarabilen ürün kısa sürede tıraşı bitirmenizi sağlar. Bu sayede tıraşa daha az zaman ayırmanız yeterli olacaktır.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Bu ürünü denemek isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının tıraş ürünleri kategorisinden temin edebilirsiniz. Kişisel bakım ve kişisel temizlik ihtiyaçlarınızın tamamını Bizim Toptan internet mağazasından karşılayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.