logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Arko Nem Değerli Yağlar Avokado Krem 250 ml

Arko Nem Değerli Yağlar Avokado Krem 250 mlAdet Fiyatı : 74,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Arko Nem Değerli Yağlar Avokado Krem 250 ml

Arko Nem Değerli Yağlar Avokado Yağlı Krem

Arko nem değerli yağlar avokado yağlı krem sizleri avokadonun besleyici gücüyle tanıştırmak için tasarlandı. Yağ asitleri bakımından zengin olan avokado, cildinizi derinlemesine canlandırır ve nemlendirir.

Arko nem değerli yağlar avokado, içeriğinde bulunan A, E, D vitaminleri ile cildinizin tüm vitamin ve mineral eksikliğini tamamlar ve canlandırarak besler. Bu sayede cildiniz tam anlamıyla yenilenmiş ve sağlıklı bir görünüme sahip olur.

Gün içerisinde oluşan zorlu hava koşulları, ağır kimyasallar içeren deterjanlar gibi etkenlerden cildiniz kurur ve yıpranır. Bu etkenler, erken yaşlanmaya sebep olabilir ve kırışıklıkları arttırır.

Arko nem değerli yağlar içeren avokado kremi sayesinde 24 saat boyunca cildinizi taze ve nemli tutar. Ayrıca içerisinde bulunan mineraller sayesinde yağlı bir histen kurtarır, yapışıklık hissi oluşturmaz. Değerli yağlar tüm gün boyunca kaybettiğiniz, mineral ve vitaminleri yerine koymaya yardımcı olur. Bu sayede günün tüm etkilerini vücudunuzdan siler.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.