logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Arko Cool Tıraş Kolonyası 250 ml

Arko Cool Tıraş Kolonyası 250 ml

3 Adet üzeri 25,9 TL

Adet Fiyatı : 29,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 310,80 TL
Birim Fiyat: 25,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Arko Cool Tıraş Kolonyası 250 ml

Arko Traş Kolonyası Cool

Arko Traş Kolonyası Cool, traştan sonra cildin tahriş olmasını engelleyen ürünlerdendir. Belli bir kullanıma kadar olan tıraş bıçakları arasında bakteriler üremeye başlar. Bu bakteriler, gerekli önlemler alınmazsa, yüzde tahrişlere ve mantar oluşumuna yol açar. Her tıraştan sonra kolonya kullanılması, yüzün tahriş olma etkilerini giderir ve mantar oluşumunu engeller.

İçeriğinde alkol ve güzel koku veren esanslar bulunur. Her tıraş sonrasında kullanıldığında, cildi yumuşatır ve bakterilerden temizler. Serin bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Oldukça uzun bir süre kullanılabilir. Ayrıca traş sonrasında ciltte hoş bir koku oluşmasını sağlar.

Traş ürünleri kategorisinde bulunan ve şişeler halinde üretilen Arko Traş Kolonyası Cool ürününü, Bizim Toptan İnternet mağazasından uygun fiyatlar ile kolayca sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.