logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ariel Parlak Renkler Çamaşır Deterjanı Toz 4,5 kg

Ariel Parlak Renkler Çamaşır Deterjanı Toz 4,5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ariel Parlak Renkler Çamaşır Deterjanı Toz 4,5 kg

Ariel Parlak Renkler 4,5 Kg

Çamaşırların temizliği hemen hemen herkes için önemli bir konudur. En doğru çamaşır deterjanını bulmak her zaman için kolay değildir. Zira gün içerisinde hesaplanmayan pek çok kaza ve başımıza gelen aksilikler, kıyafetlerimizi akıl almaz derecede lekeler.

Hemen hemen her kirin veAriel Parlak Renkler 4,5 Kg inatçı lekenin üstesinde tek bir yıkamadan gelen Ariel parlak renkler ile çamaşırlarınız yeni gibi parlar. Böylelikle zamanla yapışan ve kıyafetlerinizde yer eden inatçı lekelerle de kolaylıkla baş etmiş olursunuz.

Ariel Parlak Renkler renkli çamaşırlarınız için özel olarak üretilmiş bir çamaşır deterjanıdır. İçeriğinde yer alan özel formülü ile her türlü lekenin hakkından gelen Ariel Parlak Renkler renkli çamaşırlarınızı ilk günkü parlaklığına ve görüntüsüne kavuşturması noktasında alanında en iyi deterjan tercihlerinden birisidir.

Ariel Parlak Renkler ile çamaşırlarınız ve kıyafetleriniz yeni gibi parlar, yumuşatıcı kullanmaya gerek bile kalmadan yumuşacık bir dokuya sahip olur. Bunların yanında mis gibi kokusu ile özel bir kokuya sahip olan Ariel Parlak Renkleri severek kullanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.