logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ariel Febreze Etkili Çamaşır Deterjanı Toz 5 kg

Ariel Febreze Etkili Çamaşır Deterjanı Toz 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ariel Febreze Etkili Çamaşır Deterjanı Toz 5 kg

Ariel Matik Febreze Etkili 5 Kg

Ariel Matik Febreze Etkili 5 Kg ile hiç çıkmayan lekeler ile dahi savaşma imkanını elde edeceksiniz. Lekeler ile mücadele ederken aynı zamanda muhteşem bir koku kazanmasını da sağlayacaksınız. Hatta bu deterjanı kullanan çoğu kişinin yumuşatıcı kullanmaya bile gerek kalmadan harika bir kokunun elde edildiğini belirtmesi de dikkat çekmektedir. 

Ariel matik sayesinde kıyafetlerinize muhteşem bir doku kazandırma imkanını elde edeceksiniz. Tüm kirlerden herhangi bir yıpranma ya da renk solması meydana gelmeden faydalanma hakkınız bulunuyor. 

Febreze etkisi olması dolapta haftalarca mis gibi kokmasını da sağlayacaktır. Bu harika doku ve kokunun mimarı olan Ariel anti alerjenik biri özelliğe sahiptir. En hassas ciltlerin dahi sorunsuz şekilde kullanabilecekleri şekilde hazırlanmıştır. 

İnatçı lekeler ile çamaşır makinesine koyacağınız bir deterjan ile savaşmak ister misiniz? Elinizde yer alan en büyük koz kesinlikle Ariel kalitesi. Hem renkliler hem de beyazlar için farklı alternatifleri vardır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.