logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ariel Extra Kokulu Çamaşır Deterjanı Toz 10 kg

Ariel Extra Kokulu Çamaşır Deterjanı Toz 10 kgAdet Fiyatı : 449,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ariel Extra Kokulu Çamaşır Deterjanı Toz 10 kg

Ariel Automat Extra Kokulu 10 Kg

Çamaşır deterjanlarının hem efektif bir temizleme gücüne sahip olması gerekir hem de makinenin aksamlarına zarar vermemelidir. Bazı kalitesi çamaşır deterjanlarında hem makineye hem de çamaşırlara zarar verdiği görülmüştür! Ariel bu konuda senelerin tecrübesi ve kalitesi ile piyasaya sürülmüştür. Özellikle temizlik konusunda hassas olan kişilerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir yapıda.

Ariel içerik bakımından dermatolojik sağlığı tehdit edebilecek hiçbir unsura yer vermiyor. Bu ürünler ile yıkanmış olan çamaşırlarda kesinlikle lekelenme ya da kalıcı izler söz konusu olmayacak. Lekelerin en etkin şekilde çamaşırın yapısına zarar vermeden çıkarmak için gerekli olan tüm alt yapı oluşturuluyor!

Ariel Automat Extra Kokulu 10 Kg şeklinde paketlenmiştir. Dileyen kişiler bu üründen toplu biçimde satın alabilir. Bizim Toptan sizin için ihtiyacınız dahilinde dilediğiniz miktarda satın alım yapmanız için uygun alt yapıyı sağlıyor. Ürünleri en kısa sürede en güvenilir şekilde satın almak için Bizim Toptan  en makul seçeneklerin başında geliyor. Özellikle ürünlerin eve kadar gönderilmesi dikkat çeken bir diğer özellik!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.