logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ariel Dağ Esintisi Çamaşır Deterjanı Toz 6 kg

Ariel Dağ Esintisi Çamaşır Deterjanı Toz 6 kg

Sepette %7 İndirim

Adet Fiyatı : 125,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ariel Dağ Esintisi Çamaşır Deterjanı Toz 6 kg

Yıllarca kullandığınız tüm kıyafetleriniz diğer çamaşırlarınız yeni gibi, capcanlı renklerle gardırobunuzu süslesin istemez misiniz? En sevdiğiniz kıyafetinizi artık sadece evde giyebiliyor olmaktan sıkıldıysanız bilin ki yalnız değilsiniz. Ariel Dağ esintisi çamaşır deterjanları ile artık bu hayallerinize ulaşmak çok kolay.

Renkli kıyafetler için kullanılan dağ esintisi deterjanlar, renk korumada hassas yapıları ile çamaşırlarınızın rengine zarar vermeden yıkama işlemini gerçekleştireceğinden, tüm çamaşırlarınız ilk günkü renkleri ile tertemiz kalmaktadır.

Hem tüm çamaşırlar yepyeni kalsın hem de renkleri solmasın, kumaşları zarar görmesin isteyen herkes için dağ esintisi deterjan ürünleri son derece pratik bir kullanım sağlıyor. Çarşaflar, yorganlar ve diğer tüm nevresim ürünleri mis gibi kokuyor, yeniliğini koruyor. Alışverişten yeni dönmüşsünüz gibi kıyafetleriniz de aynı renk ve parlaklığını bu deterjanlar sayesinde muhafaza ediyor. 

Ariel Dağ Esintisi Çamaşır Deterjanı Toz 6 kg ürününü de renkli çamaşırlarınız için kullanabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.