logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ariel Color Expert Çamaşır DeterjanıToz 10 kg

Ariel Color Expert Çamaşır DeterjanıToz 10 kgAdet Fiyatı : 399,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ariel Color Expert Çamaşır DeterjanıToz 10 kg

Kıyafetleriniz yıkandıktan sonra iyi göründüğünde ve iyi kokarken kendinizi siz de iyi mi hissediyorsunuz? Bunun için marka olarak yılların tecrübesini evlerinizde yaşatmak size de iyi gelecektir. Her şey en iyi şekilde çamaşırlarınızı yıkamakla başlar. Bu noktada, Ariel Toz çamaşır deterjanı aktive edebilir ve aradığınız kaliteyi kolayca bulabilirsiniz.

Tüm çamaşırların derinlemesine temizlenmesi, yalnızca kalıcı kirleri gidermekle kalmaz, aynı zamanda derin lekeleri de önler. 30 ° Cde mükemmel yıkama imkanı elde edebilirsiniz. Beyaz renkli kıyafetlerinizin her zaman parlak olmasını istiyorsanız, Ariel Expert Color 10 Kgçamaşır tozu olarak satılan deterjanı siz de kullanabilirsiniz. Ekstra temizlik hissi ve yumuşak kumaşlar için yumuşatıcılarla birlikte kullanabilirsiniz. 1 yıkamada bile mükemmel leke çıkarma özelliği bulunmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.