logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ariel Çamaşır Deterjanı Toz 4,5 kg

Ariel Çamaşır Deterjanı Toz 4,5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ariel Çamaşır Deterjanı Toz 4,5 kg

Ariel Matik 4,5 Kg

Güçlü bir formüle sahip olan çamaşır deterjanları çamaşırlarınızın düşük ısıda dahi tertemiz olmasını sağlar. Bu imkanı sunan deterjan çeşitlerinden biri de Ariel Matik oluyor. Son derece güçlü bir formül ile geliştirilmiş olan ürün çamaşır makinesinde kullanım için idealdir. Düşük ısıda dahi mükemmel bir sonuç almanızı sağlayabilir.

Ariel Matik çamaşırların dokusuna derin bir şekilde işler. Beklemiş olan kirlerin çamaşırdan arınmasını sağlayan ürün aynı zamanda çamaşırlarınızda ferah ve hoş bir koku da bırakır. Uzun süre kalıcı olan bu koku tüm çamaşırlarınıza işler.

Ambalaj içerisinde toz formunda 4,5 kg çamaşır deterjanı yer alıyor. Çamaşır makinesinde kullanılabilen ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çamaşır deterjanı kategorisinden temin edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.