logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Arı Mama 12 Vitamin 6 Mineral Sütlü Pirinç Unu 200 g

Arı Mama 12 Vitamin 6 Mineral Sütlü Pirinç Unu 200 gAdet Fiyatı : 34,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 418,80 TL
Birim Fiyat: 34,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Arı Mama 12 Vitamin 6 Mineral Sütlü Pirinç Unu 200 g

Arı Mama 12 Vit. 6 Min. Sütlü Pirinç Unu 200 Gr.

Bebeklerin karnı acıktığında en kolay hazırlanabilecek pratik Arı Mama 12 Vit.6 Min. Sütlü Pirinç Unu 200 Gr.’lık paketi tercih edebilirsiniz. Su ile hazırlanarak süt ve protein maddelerini bebeğinizin daha kolay almasını sağlayan ürün, bebeklerin sevdiği en güzel tatlardan biridir.

Bol vitamin ve mineralli yapısıyla, bebeklerin alıştığı bir tat olan Arı mama, pirincin rahat sindirilmesiyle bebeklerde rahatsızlık yapmaz. Anne sütüyle beraber ek besin ihtiyacı başlayan bebeklerde rahatlıkla yedirilebilir.

İçindeki 12 adet vitamin ve 6 adet mineral, bebeğin gelişiminde oldukça faydalıdır. Bebeklerde 4. aydan itibaren kullanılabilen ürün, kutu ambalajında 200 gramlık paket halinde ambalajlanarak satışa sunulmaktadır.

Bazı bebekler, yedikleri mamaları kolaylıkla sindiremezler. Sütlü pirinç unu ile hazırlanan vitamin ve mineralli ürün, bebeklerde sindirimi de kolaylaştırarak, minik bebeklerin doymasına yardımcı olur. Herhangi renklendirici, koruyucu içermeyen ürün, annelerin de bebeklerinin gelişiminde rahatlıkla kullanabilecekleri bir gıdadır. Ürünü www.bizimtoptan.com.tr online marketinin bebek bölümünden sipariş ederek bebeğinizin ve kendinizin daha rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.