logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Arı Mama 12 Vitamin 6 Mineral 7 Tahıllı Gece 250 g

Arı Mama 12 Vitamin 6 Mineral 7 Tahıllı Gece 250 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Arı Mama 12 Vitamin 6 Mineral 7 Tahıllı Gece 250 g

Arı Mama 12Vit 6Min 7 Tahıl Gece 250 Gr.

Bebeklerin geceleri daha rahat ve tok uyumaları için Arı Mama 12Vit 6Min 7 Tahıl Gece 250 gr.’lık paketleriyle satıştadır. Sadece 1-2 dakika içinde su ile rahatlıkla hazırlanabilen ürün, gece acıkan bebekler için oldukça ideal bir kaşık mama ürünüdür.

İçinde birbirinden değerli vitamin ve minerallerin olduğu Arı mama, zengin tahıl seçenekleriyle de bebeğinizin gelişimine ve daha tok uyumasına yardımcı olan bir mama ürünüdür. İçindeki vitamin, mineral ve tahıl ürünleri daha önceden tatlandırıldığı için, pişirirken ayrıca şeker ilave edilmesine gerek kalmadan, rahatlıkla hazırlanabilir.

Bebeğinizin gelişimi boyunca ayrı ayrı vitamin, mineral ürünlerini vermek yerine, hepsinin bir araya getirildiği, 250 gr.’lık özel ambalajında satışa sunulan kaşık mama ürünlerinden tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin tüm ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri içinde barındıran ürün, kolay hazırlanması ile annelerin de yardımcısı konumundadır.

Vitamin, mineral ve tahılların eşsiz birleşiminden oluşturulmuş ürüne ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, bebek ürünleri bebek maması bölümüne giriş yapabileceğiniz www.bizimtoptan.com.tr online marketi ziyaret etmektir. Market ürünlerini daha iyi inceleyerek, diğer bebek ürünlerinden de sipariş verebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.