logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Arı 12 Vitamin 6 Mineral Sütlü Muzlu Pirinç Un 250 g

Arı 12 Vitamin 6 Mineral Sütlü Muzlu Pirinç Un 250 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Arı 12 Vitamin 6 Mineral Sütlü Muzlu Pirinç Un 250 g

Arı 12 Vit 6 Min Sütlü Muzlu Pirinç Unu 250 Gr

Bebekler ek gıdaya başladıkları zaman anneleri onlara muhallebi yapar ve besleyici özellikleri olan pirinç unu kullanır. Ancak, pirinç unu seçimi yaparken içindeki vitaminler ve mineraller de mutlaka yeterli olmalıdır. Arı 12 vit 6 min sütlü muzlu pirinç unu sayesinde anneler muhallebi yapımında hiçbir zorluk yaşamıyor.

Eğer ki bebeğiniz sadece pirinç unundan yapılan ek gıdalara alışamıyorsa sütlü ve muzlu olması tat olarak bebekleri tatmin ediyor. Üstelik içerisinde tam olarak 12 vitamin bulunduruyor olması sağlık açısından olumlu etkiler oluşturuyor.

6 mineralin pirinç ununda bulunuyor olması bebeğinizin beslenmesinin tam olmasına yardımcı oluyor. Bebekleri için her zaman en iyisini hayal eden anneler için kullanması oldukça kolay bir üründür.

Arı 12 vit 6 min sütlü muzlu pirinç unu kullanımı da oldukça kolaydır. Sadece 2,5 kaşık kullanarak bebeğiniz için uygun olan tüm vitamini ve minerali sağlayabiliyorsunuz. O nedenle 250 gramlık bu paket oldukça uzun bir süre gidiyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.