logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aptamil Devam Sütü 4 800 g

Aptamil Devam Sütü 4 800 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aptamil Devam Sütü 4 800 g

Aptamil 4 800 Gr

Anne sütü kadar sağlıklı ve besleyici başka bir ürün yok. Ancak, bazen annelerin sütü kesilebiliyor ya da bebeğe takviye bir besin sağlamak gerekebiliyor. Aptamil 4 800 gr ürünü sayesinde anne devam sütü sağlanması oldukça kolay oluyor.

Besleyici özellikleri sayesinde anneler Aptamil’e her zaman güveniyor. Bebeklere gerekli olan mineral ve vitaminler bir kutunun içine sığıyor. 1 yaş için uygun olan bu ürün, bebeklerin bağışıklık sistemin güçlendirilmesine, sağlıklı bir gelişim göstermelerine yardım ediyor.

Süt ya da su ile karıştırılarak hazırlanan bu ürün, bebekler tarafından sorunsuz tüketiliyor. Tadının anne sütünden farksız olduğu da bir gerçektir. Anneler her zaman bebeklerinin en iyisini elde etmesi için çabalar. Aptamil 4 sayesinde bebeğiniz hak etmiş olduğu tüm besinleri rahatlıkla alıyor.

Bebeklerine düşkün annelerin tercihi olan bu anne devam sütü, 800 gramlık paketi ile uzun süre kullanım için idealdir. Aptamil, bağışıklık sistemini destekler sloganı ile bebeklerin devam sütü ihtiyacını karşılayan bir ek gıda olarak bilinmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.