logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aptamil Devam Sütü 4 350 g
  • resm Aptamil Devam Sütü 4 350 g

Aptamil Devam Sütü 4 350 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aptamil Devam Sütü 4 350 g

Aptamil 4 350 Gr

Bebekler için devam sütü önemli bir konudur. Bir bebeğin bağışıklık sisteminin gelişmesi adına devam sütü kullanılması gerekmektedir. 1 yaşın üzerindeki bebekler için Aptamil 4 350 gr en ideal ürünlerden biridir. Anneler bilir ki Aptamil bebeklerinin ihtiyaçlarına göre planlanmış bir üründür.

Bebeklerin gerekli olan vitamin ve minerali alabiliyor olması gerekiyor. Özellikle de bağışıklık sisteminin gelişebilmesi adına bu ürünün kullanılması çok önemlidir. Ne kadar kullanılacağı konusunda ise ürünün üzerinde ölçeklendirme ve içerisinde de bir ölçü kaşığı bulunmaktadır.

Aptamil 4 sayesinde anneler bebekleri için gerekli olan tüm besin ihtiyacını uzun süre muhafaza edebiliyor. Özellikle ürünün serin ve kuru bir yerde tutulması çok önemlidir. Bu sayede ürünün son kullanma tarihine kadar tüketilmesi mümkün olacaktır.

Bebekler için her zaman en iyisini isteyen anneler bebek devam sütü konusunda oldukça hassas davranıyor. Bir yandan da doktor tavsiyelerine uymak gerekiyor. Aptamil 350 gramlık paketi sayesinde uzun kullanım sunarken kapağı sayesinde hava almayı engelleyerek güven sağlıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.