logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aptamil Devam Sütü 3 800 g

Aptamil Devam Sütü 3 800 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aptamil Devam Sütü 3 800 g

Aptamil 3 800 Gr

İlk doğum günleri, birçok adımın başlangıcını işaretleyen inanılmaz bir kilometre taşıdır. İlk adımlardan ilk kelimelere kadar, yürümeye başlayan çocuğunuz hızla büyür ve beslenme ihtiyaçları da değişir. Normal büyüme ve kemik gelişimi için kalsiyum ve D vitamini gereklidir. D vitamini bağışıklık sisteminin normal işlevini destekler.

Aptamil 3 800 Gr deneyimi esneklik oluşturmaya yardımcı olmaktadır. Hamilelikte veya doğumdan sonra her yeni karşılaşmanın bebeğinizin gelecekteki gelişimini şekillendirebileceğini unutmayın.

Aptamil’in Bilimsel uzmanları birebir gündüz desteğiyle, size ve bebeğinize yarını kucaklamanızda yardımcı olmaktadır. Bebeğinizin hayatının ilk 1000 günü, tüm yaşam süresini etkilemek için eşsiz bir fırsat sunar.

Gebelik ve hamilelikten, doğum ve yürümeye başlayan çocuklara kadar, anne sütü temelli mamalar, sağlıklı bir yaşam için ilk adımı atmanıza yardımcı olabilecek uzman tavsiyeleri ile geliştirilmiştir.

Kullanma talimatları için ambalaj adımlarını uygulamanız gerekmektedir. Aptamil 3, 1-3 yaş arasında ki bebeğiniz için uygundur. Ay veya yaş farkı için diğer seçeneklere göz atmanız önerilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.