logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aptamil Devam Sütü 3 350 g

Aptamil Devam Sütü 3 350 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aptamil Devam Sütü 3 350 g

Aptamil 3 350 Gr

Bebeklerin gelişimi için anne sütü çok önemli bir konudur. Anne sütü her zaman yeterli düzeyde olmayabilir. Bu gibi durumlarda devam sütü ürünlerinden yararlanmak önemlidir. Aptamil 3 350 gr sayesinde bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir, onun bağışıklık sistemini destekleyebilirsiniz.

Bu ürün 9 ile 12 aylık olan bebekler için uygun bir üründür. Kullanımı da oldukça kolaydır. Anneler bu ürünü hazırlamak için ne kadar kiloya ne kadar ürün kullanmaları gerektiğini ürünün üzerinden anlayabiliyor. Aynı zamanda içerisindeki ölçek de bu konuda annelere her zaman yardımcı oluyor.

Uzun bir süre muhafaza edilebiliyor olması en önemli özelliğidir. Kapağı sayesinde içerisindeki ürün hiçbir şekilde hava almıyor. Bu da kullanım ömrünü uzatıyor. Anneler kuru ve serin bir yerde son kullanma tarihine kadar saklayabiliyor.

Aptamil 3 sayesinde 9 ayı geçen bebekleriniz gerekli olan tüm vitaminleri ve mineralleri alma şansına sahip olacaktır. Yapmanız gereken bebeğin ne gibi ihtiyaçları olduğunu anlamak ve ona uygun bir ürün seçimi yapmaktır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.