logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aptamil Devam Sütü 2 800 g

Aptamil Devam Sütü 2 800 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aptamil Devam Sütü 2 800 g

Aptamil 2

Aptamil 2 800 Gr.ÇocuklarınAptamil 2 800 Gr. veya bebeklerin bağışıklık sistemini desteklediği gibi kısa sürede hastalanmalarını da engeller. Prebiyotik bileşenler içerdiğinden dolayı küçük yaşlardan itibaren bebeklerin bağırsak gelişimlerine de katkı sağlar. Anne sütünden sonra mutlaka kullanılması gereken takviye ürünlerden biridir.

Çocuğunuz için Aptamil 2 almanız halinde günlük verilmesi gereken miktarı doktorunuza danışarak ayarlamanız önemlidir. Balık yağı da içeriğinde yer alan besinlerden biridir. Genellikle 9.aydan itibaren çocuklarda kullanılması önerilir.

Anne sütünün az geldiği ya da yetersiz olduğu durumlarda belirtilen ürünü kullanmanız bebeğinizin sağlığı açısından faydalı olacaktır. 9. Aydan itibaren başlayarak 2 yaşına kadar bebeklerin kemik gelişimine de katkı sağlar. Koruyucu ya da renklendirici gibi herhangi bir zararlı madde ise içermez. Böylelikle tüm anneler güvenle kullanarak çocuklarının gelişimlerine katkı sağlayabilirler.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.