logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aptamil Devam Sütü 2 350 g
  • resm Aptamil Devam Sütü 2 350 g

Aptamil Devam Sütü 2 350 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aptamil Devam Sütü 2 350 g

Aptamil 2 350 Gr

Bebekler için devam sütü çok önemlidir. Anneler ise her zaman en iyisini seçmek ister. Aptamil 2 350 gr sayesinde bebeğiniz gerekli olan tüm mineral ve vitaminleri alma şansına sahip oluyor. Bebeği için en iyisini isteyen anneler besleyicilik özelliğini de ön planda bulundurmalıdır. Ancak, bu sayede doğru bir seçim yapılabilir.

Aptamil 2 sayesinde bebeğiniz anne sütünden sonra gerekli besini alabiliyor. 6 ve 9 ay arasında kullanılması uygun olan bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Aynı zamanda bağışıklık sistemini de destekler bir özelliği bulunuyor.

Kapağının hava geçirmez olması, ürünün uzun süre muhafaza edilmesine yardımcı olan bir özelliktir. Anneler, bebeklerinin devam sütlerini güneş görmeyen, kuru bir yerde muhafaza etmelidir. İçerisindeki ölçekli kaşığı sayesinde ne kadar kullanım sağlanacağı da anlaşılabiliyor.

Raf ömrü uzun olan bu ürün bebeğinizin ihtiyacı olan tüm besini içerisinde barındırıyor. Üstelik çok uzun bir süre sorunsuz bir şekilde muhafaza edilebiliyor olması anneler için çok önemli bir unsur oluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.