logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aptamil Devam Sütü 1 800 g

Aptamil Devam Sütü 1 800 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aptamil Devam Sütü 1 800 g

Aptamil 1 800 Gr

Bebekler her zaman gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor olmalıdır. Ek takviyeler ile vitamin ve mineral gereksinimleri tamamlanabilmelidir. Anneler için anne sütü takviyesi seçimi yapmak oldukça zordur. Aptamil 1 800 gr sayesinde bebeğiniz gerekli olan tüm vitaminleri ve mineralleri kolay bir şekilde alabiliyor.

Ürünün tadının güzel olması, bebeklerin bu ürünü yadırgamamasına vesile oluyor. Aynı zamanda ne kadar kullanım sağlayacağını bilmeyen anneler için, içerisinde belirli bir ölçek bulunuyor.

Bebeğinizin sağlığı için ürünün raf ömrü çok önemlidir. Hava almayan kutusu sayesinde uzun süre kullanım sağlanması söz konusu olacaktır. Mavi kapağını sıkı sıkı kapattığınız zaman herhangi bir sorun yaşanmaz. En üst bölümde ise son kullanma tarihinin belirtildiğini görebiliyorsunuz.

Aptamil 1 6 aya kadar olan bebeklerin takviye ihtiyaçlarını karşılayan bir bebek sütüdür. Emzirme sorunu yaşayan anneler, bebeklerinin besin gereksinimlerini karşılamak adına bu ürünü kullanabilir. 800 gramlık kutusu sayesinde uzun bir süre kullanılabilir ve dolayısıyla bebeğiniz gerekli olan besinleri uzun bir süre alabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.